Proces odnawiania części maszyn

Proces odnawiania części maszyn

Efektowna regeneracja części maszyn

Jeżeli Twój zakład potrzebuje szybkiej i profesjonalnej regeneracji maszyn, zobacz ofertę sklepu jamet.pl. To firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją średnio i małoseryjną. Produkują wszystkie części zamienne z wyjątkiem uszczelnień i łożysk dla wcześniej już remontowanych urządzeń. Regeneracja części maszyn zakłada usługi napawania powierzchni walcowych i obróbkę skrawaniem. W ramach zlecenia pracownicy wykonują kontrolę twardości i chropowatości powierzchni oraz pomiary gabarytowe.

W jaki sposób komponenty maszyn ulegają renowacji?

W procesie napawania zostają zastosowane tylko najlepsze materiały. Działania związane z regeneracją maszyn przebiegają w konsultacji z klientem. Cały proces rozpoczyna się od odebrania części maszyn od klienta. Części trafiają do zakładu, gdzie odbywa się ocena stanu artykułu i regeneracja. Klient na bieżąco jest informowany o wszystkich usterkach. Usługi naprawcze poprzedza wycena rekonstrukcji oraz wybór metody działania. Proces napawania gwarantuje dłuższa żywotność artykułu i bezkolizyjną pracę.

Oferowane metody zakładają naprawę elektrodami, jak i nowoczesnym sprzętem do napawania. Naprawie podlegają walce i inne części, których wymiana jest bardzo kosztowna. Doświadczenie i nowe technologie pozwalają na skuteczne napawanie części maszyn wyprodukowanych z różnych stopów metalu. Warto pamiętać, że każdy element maszyny poddany naprawie podlega testom jakości. Testy mają za zadanie potwierdzić jakość zregenerowanych komponentów. Usługa regeneracji części maszyn rozpoczyna się od pomiaru, wstępnego zużycia oraz wstępnego ustalenia pomiaru regeneracji.

Następnie eksperci przechodzą do obróbki zgrubnej części pod napawanie do likwidacji uszkodzonej warstwy. Dalej ma miejsce proces regeneracji, czyli napawania łukiem krytym na wyznaczoną przez klienta twardość. Elementy spawane są na najwyższym poziomie. Na koniec, aby uzyskać pożądany kształt, wymiary i chropowatość powierzchni przeprowadza się po raz kolejny obróbkę zgrubną i wykańczającą po napawaniu.

Zapraszamy na stronę Jamet regeneracja części maszyn