Drzwi i bramy garażowe Poznań

Drzwi i bramy garażowe Poznań

EFFECTO jest salonem firmowym, prezentującym okna, drzwi, bramy, rolety, podłogi i parapety Poznań, najlepszych polskich producentów. Dzięki temu, że w branży działamy już od wielu lat, dokładnie wiemy, jak ważna jest wysoka jakość wszystkich potrzebnych do zamontowania w Twoim mieszkaniu i domu, akcesoriów. W EFFECTO zapewniamy wyjątkową jakość w połączeniu ze stylem i marką, oferując najmodniejsze modele na rynku. Szczególnej uwadze polecamy dostępne w naszym asortymencie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bramy garażowe Poznań.

Drzwi wewnętrzne Poznań

Wśród drzwi wewnętrznych dostępnych w naszej formie, prezentujemy nowoczesne drzwi producentów Dre i Porta. Dzięki wspomniany markom, masz pewność, że wszystkie dostępne w tych dwóch kategoriach modele, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Produkty Porta oraz Dre wyróżnia niezawodność i wysoka jakość wykonania.

Drzwi zewnętrzne Poznań

Ofeta drzwi zewnętrznych EFFECTO jest nieco bardziej zróżnicowana. Dzielimy ją na kolekcje, które zagwarantują szeroki wybór nawet tym nieco bardziej wymagającym Klientom. Jeśli szukasz czegoś bardziej szlachetnego, zapoznaj się z Kolekcją Luksusową. Wszystkim wielbicielom współczesnych rozwiązań polecamy Kolekcję Nowoczesną, a mieszkańcom zimniejszych terenów, wyjątkowo szczelne produkty z Kolekcji Arktycznej.

Bramy garażowe Poznań

Nasza oferta gromadzi bramy garażowe podzielone na dwa rodzaje. Wśród asortymentu EFFECTO znajdziesz zatem bramy segmentowe oraz rolowane. Te pierwsze wyróżnia elegancki wygląd i sposób otwierania oraz zamykania, przypominający składające się segmenty. Bramy rolowane natomiast nie wymagają tak dużo przestrzeni potrzebnej do ich otwarcia, składają się na podobieństwo rolujących się kartonów, tworząc produkt idealny do wykorzystania w nietypowych garażach. Wśród bram segmentowych na szczególne zainteresowanie zasługują niedrogie, klasyczne i bardzo efektowne bramy MISTRAL a także między innymi bramy segmentowe PASAT, MAESTRO czy BREVA. Bramy rolowane dzielimy na praktyczne VENTE RZG i VENTE RGW.

Zapoznaj się znaszym całym asortymentem. Oprócz szerokiej oferty asortymentu wybranych producentów, jeteśmy także gotowi na kompleksowe doradztwo i pomoc w przypadku problemu z rowiązaniami technicznymi.

Dołącz do naszej rodziny EFFECTO. Zapraszamy do kontaktu!