Jak uzyskać zadbany i efektowny parkiet?

Jak uzyskać zadbany i efektowny parkiet?

Po kilkudziesięciu latach niefortunnego doboru wyglądu i rodzaju podłóg w naszych mieszkaniach i domach, dopiero w XXI wiek doczekaliśmy się powrotu do korzeni. Zaledwie kilkanaście lat temu powróciło zamiłowanie do naturalnych dębowych, sosnowych czy bukowych parkietów. Do tej pory bardzo długo utrzymywał się trend przykrywania starych i rzekomo zniszczonych drewnianych podłóg dziewiętnastowiecznych miejskich kamienic i nieremontowanych starych posiadłości – sztucznymi panelami, linoleum oraz różnego rodzaju wykładzinami. Teraz, dzięki szerokim możliwościom cyklinowania i renowacji zabytkowych podłóg, Twoje mieszkanie lub posiadłość może odzyskać drugą młodość.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

W wielu latach naszej działalności zebraliśmy zespół najlepszych fachowców, którzy wykonują usługi parkieciarskie nieprzerwanie z pasją już od ponad 30 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu szerokiemu gronu naszych Klientów, pomagamy w remontach podłóg osobom indywidualnym, szkołom publicznym, firmom, hotelom, czy obiektom użyteczności publicznej i placówkom sportowym. Dla podkreślenia wagi wykonywanej przez nas pracy, staramy się śledzić najnowsze trendy, a co za tym idzie, uaktualniamy wykorzystywany przez nas sprzęt, by w lepszy, nowocześniejszy i mniej inwazyjny sposób móc zaoferować doskonały efekt wycyklinowanej podłogi.

Usługi parkieciarskie na Górnym Śląsku

Poznaj najlepsze metody skutecznego i całkowicie bezpiecznego cyklinowania parkietu, różne możliwości jego układania, sposoby na efektowny połysk, a także lakierowanie, olejowanie, usługi całościowej renowacji, tylko na terenie Śląska. Jeśli marzysz o pięknym parkiecie i mieszkasz w jednym z miast Górnego Śląska, daj się namówić na szeroki wybór usług cyklinowania w Sosnowcu, Tychach, niedaleko Katowic lub w okolicy Chorzowa, czy Bytomia. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i zapewnij ponowny blask swojej naturalnej i eleganckiej podłodze!