Wydawnictwo zakamarki — książki, które same się czytają

Wydawnictwo zakamarki — książki, które same się czytają

Wiemy, jak ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci są książki, dlatego w dziale media zebraliśmy ponadczasowe dla dużego i małego książki wydawnictwa Zakamarki. Dzięki różnorodnej fabule, małym bohaterom, z którymi mogą identyfikować się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki sprawi, że nawet najbardziej nielubiące czytania dzieci ochoczo zasiądą do wysłuchania lektury.

Książki dla dzieci  kolorowe, zabawne z przekazem

Wydawnictwo Zakamarki to marka, która doskonale rozumie potrzeby dziecka. Oferowane przez nich książki są barwne, napisane przystępnym językiem, a te dla najmłodszych pełne kolorów i dźwięków łatwo wpadają w ucho, uczą sylab, nowych słów i sformułowań odpowiadając w zabawny sposób na wszelkie interesujące najmłodszych tematy.

Nauka czytania — duże litery ciekawa fabuła | Wydawnictwo Nasza Księgarnia

W naszej porównywarce cenowej zebraliśmy szereg pozycji księgowych, które pomogą rodzicom i nauczycielom na każdym szczeblu edukacji. Mamy w ofercie zarówno książki „do opowiadania”, obrazkowe, jak i takie z wielkimi literami, ułatwiające pierwsze samodzielne zmagania z literaturą.

Ceniąc i szanując tradycje literatury dziecięcej wprowadziliśmy młodych czytelników w historie o Pipi, Emilu, czy dzieciach z Bullerbyn z przepięknie wykonanymi ilustracjami. Całkiem nowe przygody, które pamiętają starsi uczniowie i rodzice obecnych przedszkolaków. Wszystko po to, aby zachęcić oba pokolenia do spędzania wspólnie czasu najpiękniej, jak się da — z książką u boku. Któż z nas nie pamięta pełnych tajemnicy przygód Muminków, Małego Księcia, czy też Kubusia Puchatka a może seria zabawne przygody małego Pucia.

Wydawnictwo Egmont — Książki terapeutyczne

Czytanie to świetna firma terapii. Z tego powodu zebraliśmy w jednym miejscu Biblioteczkę Montessori, czy też serię logopedycznych książeczek „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” do tego książki z geografii, biologi różnego rodzaju atlasy, bądź mapy.