Ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii – jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń w całej gamie repelentów. Ze względu na bardzo wysoki zakres częstotliwości, a także funkcje automatycznej zmiany częstotliwości i zamiatanie obszaru, szkodniki takie jak kuny, łasice, myszy, szczury, muchy, mrówki, ćmy, karaluchy, pająki i wszelkiego rodzaju szkodniki są skutecznie dotknięte. Jest bardzo skutecznym środkiem odstraszającym kuny, łasice i gryzonie w pomieszczeniach.

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii

Urządzenie działa z automatycznie zmienianą częstotliwością w zakresie od 20 000 do 45 000 Hz, co czyni go ulepszoną wersją w porównaniu do innych konwencjonalnych urządzeń. Zakres częstotliwości mieści się w zakresie słuchu kuny, łasicy, myszy, szczurów, karaluchów. Intensywne fale ultradźwiękowe atakują słuch i układ nerwowy Urządzenie chroni powierzchnię do 370 m². Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia penetrują okładzinę gipsową. Jednak ultradźwięki nie wnikają w betonowy sufit i ściany murowane. Warto jednak postawić na ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii.

Odstraszacz może być podłączony na poddaszu lub na poddaszu (w obecności kuny w wełnie mineralnej za płytą gipsowo-kartonową), w pustych pokojach podsufitki (jeśli strych jest używany do pomieszczeń mieszkalnych) lub w innym miejscu, tak aby były sufity i betonowe ściany nie są przeszkodą. Skuteczność urządzenia jest widoczna po kilku dniach. Najczęściej obserwowanym czasem usuwania szkodników jest minimum 5 i maksymalnie 14 dni od instalacji urządzenia. Urządzenie powinno działać przez cały rok w ciągu dnia, co zapobiega powrotowi kuny do budynku w nocy. Zużycie energii jest bardzo niskie w przypadku postawienia na ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii.

Elektroniczny ultradźwiękowy środek odstraszający owady / gryzonie to idealne rozwiązanie do ochrony domu przed niepopularnymi owadami i szkodnikami. Badania laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe atakują słuch i układ nerwowy większości szkodników, powodując ból i dyskomfort. Częstotliwość ultradźwięków zastosowanych w urządzeniu powoduje, że szkodniki opuszczają i usuwają się ze źródła pożywienia, wody i ochrony. Te fale o wysokiej częstotliwości znajdują się poza zasięgiem słuchu ludzkiego ucha i większości zwierząt domowych. Warto zatem zastanowić się nad ultradźwiękowy odstraszacz gryzonii.

Testy laboratoryjne wykazały, że fale ultradźwiękowe atakują słuch i układ nerwowy większości szkodników, powodując ból i duży dyskomfort. Hałasy o bardzo wysokiej częstotliwości powodują, że szkodniki opuszczają i wydostają się ze źródła pożywienia, źródła wody i ochrony. Fale częstotliwości radiowej znajdują się poza zasięgiem słuchu ludzkiego ucha i większości zwierząt domowych, takich jak psy, koty, ryby i ptaki i inne zwierzęta hodowlane, aby nie wyrządzić krzywdy sobie ani naszym zwierzętom.