Ciężki dym – taniec w chmurach

Ciężki dym – taniec w chmurach

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka. Dlatego też każdy chce, by był on dniem najpiękniejszym. By zarówno państwo młodzi, jak i goście mogli go długo wspominać i by były to wspomnienia jak najlepsze. O ile, na niektóre sprawy nie mamy zbyt dużego wpływu – jak na przykład na pogodę, o tyle jest wiele rzeczy, o które możemy zadbać, by ten dzień był niepowtarzalny i po prostu fantastyczny. Jedną z nich jest niezapomniany pierwszy taniec. Na ten moment czekają wszyscy. Młoda para wychodzi na parkiet, goście otaczają ją wianuszkiem, z głośników zaczyna sączyć się romantyczna melodia. Czy może być coś piękniejszego? Owszem! Można sprawić, by państwo młodzi tańczyli w chmurach i aby to osiągnąć wcale nie trzeba posiadać jakichś niezwykłych umiejętności. Wystarczy odpowiednio wcześnie, w jednej z wielu firm zajmujących się obsługą wesel, zamówić wytwornicę ciężkiego dymu. Ciężki dym to nic innego, jak gęsta mgła, wytworzona z suchego lodu oraz wody. Tak wytworzony dym unosi się tylko do około 20 cm nad ziemią i sprawia wrażenie, jakby młoda para tańczyła wśród chmur. Efekt za każdym razem jest zachwycający, a zdjęcia z takiego pierwszego tańca są wręcz magiczne.

Takie rozwiązanie jest polecane wszystkim, którzy chcą mięć niezapomniany pierwszy taniec, ale szczególnie chętnie z ciężkiego dymu korzystają pary, które na parkiecie nie czują się zbyt pewnie. Niezwykle romantyczne chmury, mogą pełnić bowiem zupełnie prozaiczną funkcję. Mogą ukryć wszystkie drobne błędy, jakie zdarzą się parze młodej podczas tańca. Dzięki temu młoda para czuje się pewniej, a ich taniec wydaje się idealny.

Oczywiście ciężki dym może być wykorzystany nie tylko podczas pierwszego tańca, ale także podczas niektórych tańców w trakcie wesela. Dzięki temu także goście będą mogli poczuć magię tańca w chmurach i z pewnością będzie to dla nich bardzo miłe przeżycie.

Ciężki dym polecany jest także na wszelkiego rodzaju imprezy taneczne, na których chcemy uzyskać niesamowity efekt tańca w chmurach.