Syntezator mowy Ivona – co warto o nim wiedzieć?

Syntezator mowy Ivona – co warto o nim wiedzieć?

Syntezator mowy Ivona to starannie zaprojektowany program, który ułatwia codzienną komunikację osobom niewidomym z innymi osobami. Powstał dla osób, które są niewidome lub niedowidzące i pracują przy komputerze. To doskonała pomoc rehabilitacyjna dla osób niewidomych, których podstawowym narzędziem pracy jest komputer. Program do czytania ivona to wsparcie dla osób, które nie są w stanie samodzielnie przeczytać tekstu na komputerze ani wykonać innych czynności związanych z przyswojeniem informacji wyświetlanych na ekranie komputera. Z pewnością wielu użytkowników doceni funkcjonalność tego programu, liczne opcje, które ułatwiają korzystanie z programu, a także sposób w jaki syntezator ivona będzie codziennie wspierał w zakresie odbioru informacji cyfrowych. 

 

Dlaczego warto wybrać syntezator mowy Ivona? 

 

Jakie zalety ma program Ivona? Darmowa ivona to mnóstwo korzyści dla osób niewidomych, które na co dzień w celach zawodowych korzystają z komputera. Przede wszystkim jest to program, który umożliwia zwiększenie prędkości czytania informacji i jednocześnie w którym syntezator ma bardzo krótki czas reakcji. Ivona program do czytania słynie z wielu funkcjonalności, dlatego na pewno warto wybrać jego najlepszą wersję ze wszystkimi opcjami.

 

Jakie są zalety korzystania z syntezatora mowy Ivona? To przede wszystkim dokładne podświetlenie czytanego tekstu, możliwość odtworzenia książek w formaciem mp3, co jest bardzo wygodne dla osób niewidomych, które lubią słuchać. Ivona syntezator umożliwia również tworzenie własnych książek mówionych w formacie mp3 a także zainstalowanie programu na trzech stanowiskach komputerowych. Ivona syntezator głosu to prostota instalacji, dlatego poradzi sobie z tym każdy niewidomy użytkownik programu. Syntezator mowy taki jak internetowa ivona to program, który bez wątpienia ułatwi codzienność każdej osobie niewidomej. Jaki program wybrać? Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w pełną wersję programu, która ma wiele nieograniczonych funkcji i umożliwia wygodne korzystanie. 

 https://lumen.pl/p/17/237/nowy-pakiet-rehabilitacyjny-ivona-syntezatory-mowy-komputery-i-oprogramowanie-oferta.html 

 

O ivony – czym się charakteryzuje? 

 

Syntezator ivona charakteryzuje się tym, że ułatwia takim osobom odczyt treści ze stron internetowych, zrozumienie przekazu sczytywanych dokumentów cyfrowych i wykonywanie wszelkich czynności na komputerze, które wiążą się ze zrozumieniem kontekstu. Każdy, kto zdecyduje się skorzystać z syntezatora mowy ivona ma do dyspozycji aż 7 różnych głosów w wersji 32- i 64-bitowej, a także kilka głosów w języku angielskim i niemieckim.

 

Ciekawostką jest fakt, że jakość głosu programu jest porównywalna z głosem ludzkim. Charakteryzuje się bardzo naturalną intonacją, dlatego osoby niewidome czerpią przyjemność ze słuchania tego głosu. Aplikacja ivona to program, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze i dostosowany do potrzeb osób niewidomych. 

 

Dla kogo powstał program? 

 

Ivona syntezator mowy powstał jako program rehabilitacyjny dla osób, które na co dzień są osobami niewidomymi i mają trudności w odczytaniu komunikatów cyfrowych na stronach internetowych, dokumentach tekstowych i pozostałych materiałach w sieci. To doskonałej jakości program dla osób niewidomych. 

 

Ivo syntezator mowy to program, który powstał z myślą o osobach niewidomych, które w swojej codzienności często korzystają z komputera i potrzebują odpowiedniego wsparcia głosowego do pracy lub podstawowej obsługi sprzętu elektronicznego.