Rowery górskie Kross Hexagon

Rowery górskie Kross Hexagon

Decydując się na zakup roweru górskiego, koniecznie zwróćcie uwagę na kilka bardzo ważnych parametrów. Jeśli nie wiecie, jaką specyfikacje powinien mieć produkt, skorzystajcie z pomocy doradców sprzedaży lub przeczytajcie ten artykuł! Rowery różnią się od siebie, dlatego warto jest przyjrzeć się im osobiście. Rower górski Kross Hexagon to jedne z najpopularniejszych modeli rowerów sprzedawanych w sezonie wiosna – lato. 

 

Jaki powinien być rower do jazdy w terenie?

 

Rower górski, aby spełniał swoje przeznaczenie, powinien wyróżniać się kilkoma parametrami. Po pierwsze powinien mieć szerokie opony. Aby ułatwić jazdę po niebezpiecznych wzniesieniach i je pokonywać, rower musi zostać wyposażony w amortyzator oraz przełożenia. Warto podkreślić, że kolarstwo górskie dzieli się na różne style jazdy, tym samym każdemu stylowi jazdy przypisany jest inny rower. Przed zakupem roweru warto sobie zadać pytanie, czy potrzebuje rower do wyścigów po górzystym terenie, a może po prostu do rekreacji? 

 

Rowery górskie Kross Hexagon

 

Seria rowerów Kross Hexagon to nowoczesne linia rowerów górskich charakteryzująca się dużą ilością rozmaitych modeli dostosowanych do potrzeb klienta. Rowery spełniają wyśrubowane preferencje dotyczące  bardzo dobrych właściwości jazdy w terenie. Najnowsze modele posiadają wysokiej klasy grupy napędowe, amortyzatory i hamulce hydrauliczne. Miłośnicy rowerowych przejażdżek zwracają uwagę na geometrię oraz formę roweru. To właśnie od geometrii zależy komfort podczas jazdy. Tutaj sprawdzimy samodzielnie, na jakich trasach rower będzie najbardziej wydajny. 

 

Czy wyróżnia się seria rowerów Kross Hexagon?

 

Rowery zaprojektowano tak, aby kierowca komfortowo mógł zająć wyprostowaną pozycję przed kierownicą. Ułożenie ciała w ten sposób zmniejsza ból przedramion i kręgosłupa. To model w szczególności dedykowany osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kolarstwem. Z powodzeniem jeżdżą  na nim także osoby bardziej doświadczone. To, co zwraca uwagę klientów, to szersze siodełka oraz wyższa pozycja za kierownicą.