Nowoczesna ramka potrójna do gniazdek

Nowoczesna ramka potrójna do gniazdek

 

 

Ramka potrójna pionowa została stworzona do tego, by, m.in. chronić gniazdka elektryczne w domach oraz biurach. Świetnie sprawdza się także jako forma ozdobna i wykończeniowa. Dzięki wykorzystaniu ramki potrójnej, możemy zamontować aż 3 różnorodne gniazda elektryczne w jednym miejscu. Z pewnością warto ją wykorzystać właśnie w tych miejscach, w których chcemy podpiąć nieco więcej urządzeń, stąd taka popularyzacja zastosowania jej w obiektach typowo biurowych. Jakie zalety ma ramka potrójna pionowa? Co ją wyróżnia?

 

Wygląd ramki na gniazkda

 

Ramka potrójna pionowa model Sedna wyprodukowana została przez popularną firmę Schneider Electric, która specjalizuje się w wykonywaniu sprzętu elektrycznego oraz różnych akcesoriów. Ramka ta jest pasującym i eleganckim wykończeniem gniazdek w  wielu domach oraz biurach. Nic dziwnego, gdyż niespotykany wygląd oraz niezwykle estetyczne wykończenie detali sprawia, że jest ona elegancka i ponadczasowa. Co istotne, ramka ta cechuje się tym, że jest niezwykle cienka, ma zaledwie 8 mm, co sprawia, że jest unikalnie płaska, dlatego pasuje idealnie do wnętrz nowoczesnych lub ponownie urządzanych, np. po remoncie.

 

Trwała i nowoczesna ramka do gniazdek

 

Co ciekawe, odkąd istnieje możliwość montażu ramki potrójnej pionowej, można bez problemu wykonać trzy gniazda doprowadzające prąd koło siebie. Jej bogata kolorystyka sprawi, że będziemy mogli dopasować ją do wielu rodzajów wnętrz. Możemy zakupić bowiem ramki czerwone, grafitowe, kremowe, białe, w zależności od zapotrzebowania. Produkt ten został wykonany z niezwykle trwałego materiału, wykorzystywanego także w przemyśle elektronicznym na masową skalę. Ramka potrójna pionowa nie ulega zniszczeniom i odkształceniom. Jeśli szukacie ramki potrójnej pionowej dla swojego domu lub też biura i chcecie postawić na produkty wysokojakościowe, warto zajrzeć na stronę: https://www.igniazdka.pl/pl/p/Ramka-Potrojna-Pionowa-Schneider-SEDNA/1267, gdzie znajdziecie produkt, który spełni Wasze oczekiwania.