Najlepsze i najbardziej wydajne zmiękczacze wody wyłącznie u Eraqua!

Najlepsze i najbardziej wydajne zmiękczacze wody wyłącznie u Eraqua!

Firma Eraqua w swojej ofercie ma nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy uzdatniania i filtrowania wody oraz zmiękczacze wody. Jak pewnie każdy z nas wie, człowiek składa się w 70% z wody, dlatego tak ważne jest spożywanie jej. Ważne jest, aby woda, którą spożywasz lub wykorzystujesz do celów gospodarczych, wyróżniała się najwyższą jakością. Zmiękczacze wody czy systemy uzdatniania i filtrowania wody zabezpieczą Cię przed kamieniem osadowym, dzięki czemu zadbasz o zdrowie swoich bliskich, jak i swoje. Szukasz sposobu na twardą wodę? Z firmą Eraqua jest to możliwe! Oczyszczanie i zmiękczanie wody jeszcze nigdy nie będzie tak proste i skuteczne!

Jakie są najważniejsze cele, którymi kieruje się firma Eraqua?

Najważniejszymi celami wyróżniającymi tę firmę są: zwiększona żywotność kotła i instalacji c.o., brak zacieków z kamienia osadowego na armaturze, brak problemu przesuszonej skóry i włosów, ochrona domowych sprzętów AGD, mniejsze zużycie detergentów dzięki właściwościom wody miękkiej, poprawa komfortu użytkowania i spożywania wody, poprawa jakości wody pitnej i gospodarczej, lepszy smak wody pitnej i przyrządzanych potraw oraz troska o aspekt ekologiczny.

Zmiękczacze wody Eraqua ONE i ich najważniejsze funkcje

Eraqua ONE jest domową stacją, która zmiękcza wodę pitną i użytkową przeznaczoną do zastosowań w budownictwie jednorodzinnym i małych obiektach użytkowych. Zmiękczacze wody tego typu dostępne są w czterech pojemnościach złoża – 10 l, 22 l, 27 l oraz 32 l. Dzięki temu uzdatniacz wody możesz w pełni dostosować do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego. Zmiękczacze wody zawierają: wysokiej jakości złoże jonowymienne, niskie koszty eksploatacji urządzenia, zawór by-pass w zestawie, intuicyjny sterownik z wyświetlaczem LCD oraz obudowę wykonaną z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Jak tak naprawdę działa funkcja DST, czyli dry salt tank?

Zmiękczacze wody działają na zasadzie wymiany jonów wapnia na neutralne jony sodu. Proces ten przebiega poprawnie wyłącznie wtedy, gdy przeprowadzana jest niezbędna okresowa regeneracja złoża. To właśnie stacje zmiękczające wodę użytkową i pitną mogą być wyposażone w mokry lub suchy zbiornik z solą, która odpowiada za naładowanie złoża jonami sodu. Stosowana w systemie Eraqua ONE funkcja DST powoduje, że suchy zbiornik z solą jest napełniany wodą dopiero przed rozpoczęciem procesu regeneracji.